Driftsledere

STEFAN
THIRUP-BIELEFELDT

Driftsleder
Kran – og industri

Email:
sbielefeldt@urbaser.dk

CHRISTIAN
MØLBÆK JENSEN

Driftsleder
Nordjylland

Email:
cjensen@urbaser.dk

RENÉ
RUD MIKKELSEN

Driftsleder
København

Email:
rmikkelsen@urbaser.dk

Per
Fischer

Driftsleder
Storkøbenhavn

Email:
pfischer@urbaser.dk

THOMAS
SILFVERBERG

Driftsleder
Midtsjælland

Email:
thansen@urbaser.dk

MORTEN
BACH SØNDERGAARD

Driftsleder
Syd – og Vestsjælland

Email:
msondergaard@urbaser.dk

Driftskontorer i Urbaser

Brøndby

Michael Stephensen

Adresse: Meterbuen 6
Postnr og by: 2740 Skovlunde
Email: Brondby@urbaser.dk

Farligt affald

Henriette Mangelsen

Adresse: Erhvervsparken 19, 1.
Postnr og by: 4621 Gadstrup
Email: Farligtaffald@urbaser.dk

Frederikssund

Ib Larsen

Adresse: Korshøj 13
Postnr og by: 3600 Frederikssund
Email: Frederikssund@urbaser.dk

Gladsaxe

Morten Nielsen

Adresse: Meterbuen 3-5
Postnr og by: 2740 Skovlunde
Email: Gladsaxe@urbaser.dk

Glostrup

Morten Nielsen

Adresse: Meterbuen 3-5
Postnr og by: 2740 Skovlunde
Email: Glostrup@urbaser.dk

Greve

David Sørensen

Adresse: Rundageren 23
Postnr og by: 2640 Hedehusene
Email: Mgreve@urbaser.dk

Haderslev

Kenneth Frederiksen

Adresse: Skovgårdvej 7
Postnr og by: 6500 Vojens
Email: Haderslev@urbaser.dk

Herlev & Egedal

Morten Nielsen

Adresse: Meterbuen 3-5
Postnr og by: 2740 Skovlunde
Email:
Herlev@urbaser.dk
Egedal@urbaser.dk

Holbæk

Christian Brede Bloksgaard

Adresse: Hagesholmvej 7
Postnr og by: 4520 Svinninge
Email: Post@urbaser.dk

Høje Taastrup

Ronald Thøgersen

Adresse: Rundageren 23
Postnr og by: 2640 Hedehusene
Email: Taastrup@urbaser.dk

København

René Rud Mikkelsen

Adresse: Kløvermarksvej 70
Postnr og by: 2300 København S
Email: Kbh@urbaser.dk

Køge

Heine Hvidberg

Adresse: Erhvervsparken 19, 1. sal
Postnr og by: 4621 Gadstrup
Email: Koege@urbaser.dk

Lyngby-Taarbæk

Morten Schandorff

Adresse: Meterbuen 6
Postnr og by: 2740 Skovlunde
Email: Lyngby@urbaser.dk

MiljøCenter Greve

David Sørensen

Adresse: Ventrupparken 16
Postnr og by: 2670 Greve
Email: Mgreve@urbaser.dk

Odsherred

Steen Lindberg

Adresse: Hagesholmvej 7
Postnr og by: 4520 Svinninge
Email: Odsherred@urbaser.dk

Rebild & Jammerbugt

Peter Christensen

Adresse: Buderupholmvej 5
Postnr og by: 9530 Støvring
Email:
Rebild@urbaser.dk
Jammerbugt@urbaser.dk

Roskilde

Sabine Ann Nielsen

Adresse: Erhvervsparken 19, 1. sal
Postnr og by: 4621 Gadstrup
Email: Roskilde@urbaser.dk

Skanderborg/Odder

Kasper Brandt

Adresse: Sverigesvej 20B
Postnr og by: 8660 Skanderborg
Email: Skanderborg@urbaser.dk

Solrød

Michael Jørgensen

Adresse: Rundageren 23
Postnr og by: 2640 Hedehusene
Email: Solrod@urbaser.dk

Stevns

Lars Hougaard

Adresse: Navervej 1
Postnr og by: 4660 Store Heddinge
Email: Stevns@urbaser.dk

Sønderborg

Kamilla Andersen

Adresse: Tinggårdvej 2A
Postnr og by: 6400 Sønderborg
Email: Sonderborg@urbaser.dk

Vordingborg

Mathias Bøhm Madsen

Adresse: Brolæggervænget 12
Postnr og by: 4700 Næstved
Email: Vordingborg@urbaser.dk