KONTAKT

Hvis du har spørgsmål til vores services eller andet, så skriv til os på post@urbaser.dk

Du er også meget velkommen til at ringe på tlf.: +45 56 25 05 50

DANMARK HQ

Ehvervsparken 17
4621 Gadstrup

T: +45 5625 0550
E: post@urbaser.dk
CVR  Nr.: 3266 0533

Ledelse

TORBEN LINDHOLM

Adm. Direktør

Telefon:
+45 4189 2000
Email:
TL@urbaser.dk

MARIA-LOUISE ESKILDSEN

Økonomi- og IT-chef

Telefon:
+45 4189 2003
Email:
MHE@urbaser.dk

JENS BUCH STÆHR

Driftchef øst

Telefon:
+45 4189 2011
Email:
JS@urbaser.dk

ERIK BOHN ANDREASEN

Driftchef vest

Telefon:
+45 4189 2199
Email:
EBA@urbaser.dk

LENA CAMILLA NIELSEN

HR- & kommunikationschef

Telefon:
+45 4116 0123
Email:
LN@urbaser.dk

STEFAN OLIN

Markeds-, Logistik og indkøbschef

Telefon:
+45 4189 2055
Email:
STO@urbaser.dk

Driftkontorer

Frederikssund

Stefan Thirup-Bielefeldt

Adresse: Korshøj 13
Postnr og by: 3600 Frederikssund
Email: Frederikssund@urbaser.dk

Greve

Michael Dyrborg

Adresse: Hundigevej 85
Postnr og by: 2670 Greve
Email: Greve@urbaser.dk

Haderslev

Jens Hansen

Adresse: Norgesvej 19
Postnr og by: 6100 Haderslev
Email: Haderslev@urbaser.dk

Holbæk

Christian Brede Bloksgaard

Adresse: Hagesholmvej 7
Postnr og by: 4520 Svinninge
Email: Holbæk@urbaser.dk

Gladsaxe

Stefan Thirup Bielefeldt

Adresse: Meterbuen 5
Postnr og by: 2740 Skovlunde
Email: Gladsaxe@urbaser.dk

Jammerbugt

Christian Mølbæk Jensen

Adresse: Langgade 150
Postnr og by: 9490 Pandrup
Email: Jammerbugt@urbaser.dk

Kalundborg

Martin Meyer

Adresse: Asnæsvej 3
Postnr og by: 4400 Kalundborg
Email: Kalundborg@urbaser.dk

Vordingborg

Mathias Bøhm Madsen

Adresse: Brolæggervænget 12
Postnr og by: 4700 Næstved
Email: Vordingborg@urbaser.dk

København

Rene Rud Mikkelsen

Adresse: Kløvermarksvej 70
Postnr og by: 2300 København S
Email: kbh@urbaser.dk

Køge og Stevns

Flemming Bruun

Adresse: Erhvervsparken 17
Postnr og by: 4621 Gadstrup
Email: Koege@urbaser.dk
Stevns@urbaser.dk

Roskilde

Sussi Glaring

Adresse: Erhvervsparken 17
Postnr og by: 4621 Gadstrup
Email: Roskilde@urbaser.dk

Skovlunde

Stefan Thirup-Bielefeldt

Adresse: Meterbuen 5
Postnr og by: 2740 Skovlunde
Email: Skovlunde@urbaser.dk

Mariagerfjord

Christian Mølbæk Jensen

Adresse: Hvedemarken 13
Postnr og by: 9500 Hobro
Email: Mariagerf@urbaser.dk

MiljøCenter Greve

Michael Dyrborg

Adresse: Ventrupparken 16
Postnr og by: 2670 Greve
Email: Greve@urbaser.dk

Rebild

Christian Mølbæk Jensen

Adresse: Buderupholmvej 5
Postnr og by: 9530 Støvring
Email: Rebild@urbaser.dk

Skanderborg/Odder

Christian Mølbæk Jensen

Adresse: Sverigesvej 20
Postnr og by: 8660 Skanderborg
Email: Skanderborg@urbaser.dk

Odsherred

Christian Brede Bloksgaard

Adresse: Hagesholmvej 7
Postnr og by: 4520 Svinninge
Email: Odsherred@urbaser.dk