KONTAKT

Hvis du har spørgsmål til vores services eller andet, så skriv til os på post@renonorden.dk

Du er også meget velkommen til at ringe på tlf.: +45 56 25 05 50

DENMARK HQ

Islandsvej 5
4681 Herfølge

T: +45 5625 0550
E: Post@Renonorden.dk
CVR  No. 3266 0533

Ledelse

TORBEN LINDHOLM

Adm. Direktør

Telefon:
+45 4189 2000
Email:
TL@renonorden.dk

JENS BUCH STÆHR

Driftchef øst

Telefon:
+45 4189 2011
Email:
JES@renonorden.dk

ERIK BOHN ANDREASEN

Driftchef vest

Telefon:
+45 4189 2199
Email:
EBO@renonorden.dk

MARIA-LOUISE ESKILDSEN

Økonomi- og IT-chef

Telefon:
+45 4189 2003
Email:
MHE@renonorden

LENA CAMILLA NIELSEN

HR- & kommunikationschef

Telefon:
+45 4116 0123
Email:
LEN@renonorden.dk

STEFAN OLIN

Markeds-, Logistik og indkøbschef

Telefon:
+45 4189 2055
Email:
STO@renonorden.dk

Driftkontorer

Frederikssund

Stefan Thirup-Bielefeldt

Adresse: Korshøj 13
Postnr og by: 3600 Frederikssund
Email: Frederikssund@renonorden.dk

Greve

Lars Hyllested

Adresse: Hundigevej 85
Postnr og by: 2670 Greve
Email: Greve@renonorden.dk

Haderslev

Jens Hansen

Adresse: Norgesvej 19
Postnr og by: 6100 Haderslev
Email: Haderslev@renonorden.dk

Holbæk

Christian Brede Bloksgaard

Adresse: Sophienlundsvej 5
Postnr og by: 4300 Holbæk
Email: Holbæk@renonorden.dk

Gladsaxe

Morten Bach Søndergaard

Adresse: Meterbuen 5
Postnr og by: 2740 Skovlunde
Email: Gladsaxe@nord-ren.no

Jammerbugt

Christian Mølbæk Jensen

Adresse: Langgade 150
Postnr og by: 9490 Pandrup
Email: Jammerbugt@renonorden.dk

Kalundborg

Martin Meyer

Adresse: Asnæsvej 3
Postnr og by: 4400 Kalundborg
Email: Kalundborg@renonorden.dk

Vordingborg

Christian Brede Bloksgaard (interim)

Adresse: Brolæggervænget 12
Postnr og by: 4700 Næstved
Email: Vordingborg@renonorden.dk

København

Rene Rud Mikkelsen

Adresse: Kløvermarksvej 70
Postnr og by: 2300 København S
Email: dstkbh@renonorden.dk

Køge og Stevns

Flemming Bruun

Adresse: Erhvervsparken 17
Postnr og by: 4621 Gadstrup
Email: Koege@renonorden.dk
Stevns@renonorden.dk

Roskilde

Sussi Glaring

Adresse: Erhvervsparken 17
Postnr og by: 4621 Gadstrup
Email: Roskilde@renonorden.dk

Skovlunde

Stefan Thirup-Bielefeldt

Adresse: Meterbuen 6
Postnr og by: 2740 Skovlunde
Email: Skovlunde@renonorden.dk

Mariagerfjord

Christian Mølbæk Jensen

Adresse: Hvedemarken 13
Postnr og by: 9500 Hobro
Email: Mariagerf@renonorden.dk

MiljøCenter Greve

Lars Hyllested

Adresse: Ventrupparken 16
Postnr og by: 2670 Greve
Email: Greve@renonorden.dk

Rebild

Christian Mølbæk Jensen

Adresse: Buderupholmvej 5
Postnr og by: 9530 Støvring
Email: Rebild@renonorden.dk

Skanderborg/Odder

Christian Mølbæk Jensen

Adresse: Sverigesvej 20
Postnr og by: 8660 Skanderborg
Email: Skanderborg@renonorden.dk